Nagrobki Gdańsk

Pomniki plastikowe zamiast granitowych

Nagrobek plastikowy z Gdańska Nasze przedsiębiorstwo wykonuje nagrobki na urny oraz pomniki cmentarne wyłącznie z materiałów naturalnych takich jak piaskowiec czy granit. Z doświadczenia, możemy Państwu polecić granit, który jest niezwykle odporny na wszelkie uszkodzenia czy warunki atmosferyczne, jest również prosty w utrzymaniu.

Wstępną fazą tworzenia pomnika cmentarnego jest wykonanie odpowiedniego projektu graficznego, który będzie odzwierciedlać gotowy nagrobek. Po akceptacji projektu przez klienta i po ewentualnych poprawkach, kolejnym etapem jest dobór surowca, koloru - granit występuje w wielu barwach, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego.

Stawiamy na jakość materiałów oraz wykonania nagrobka, dlatego zaufało nam już tak wielu klientów. Pomniki cmentarne wykonane z kamienia naturalnego jakim jest piaskowiec, występują tylko w odcieniach: beżowych, żółtych czy białych - tylko w takich kolorach występuje ten surowiec. Nagrobki Gdańsk to nasza odpowiedź na rynek kamieniarski w Polsce i Gdańsku.